Kurumsal

REMIVAC, kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ilkesine bağlı kalmış ve bundan sonraki çalışmalarında da bağlı kalmayı ana ilke edinmiştir.

Sattığımız ürün ve standart olarak sunduğumuz 7x24 saat esasına dayalı destek hizmetlerinin müşterilerimizin gerçek gereksinimlerini ve beklentilerini karşılaması, tüm ticari kaygıların ötesindedir. 

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu ürünlerin ithalat, pazarlama, servis, montaj, eğitim, donanım ve yazılım hizmetlerini, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana Ofisleri ile Gaziantep, Diyarbakır ve Antalya’da Teknik Destek İstasyonları aracılığı ile vermektedir. Kazandığımız müşterilerin Remivac ile yıllardır süren birlikteliği bu beklentilerin karşılandığının kanıtıdır. 

Şirketimiz, teknolojinin bize sunduğu en son olanakları müşterilerimizle buluşturmaktadır. Sattığımız her ürün ile ilgili teknik kadro ve yedek parça konularında önümüzdeki yıllarda da gerekli tüm yatırımlar devam edecektir. 

Şirketimizin Tarihçesi

REMIVAC, 1968 yılında İbrahim Yılmaz Poda tarafından kurulmuş ve 1956 yılında Remington yazı makineleri, Univac bilgi işlem sistemlerinin pazarlanması ve destek hizmetlerinin verilmesi için kurulan Remington Rand Türkiye Mümessilliği Satış, Ticaret Şirketi’nin faaliyetlerini devir almıştır.

REMIVAC, uzun yıllar Univac Bilgi İşlem Sistemleri, Storagetek teyp bilgi kayıt sistemleri ve kesintisiz güç kaynağı sistemleri ile Türiye’nin önde gelen ticari, sanayi, sağlık, mali özel ve kamu kuruluşlarına hizmet vermiş ve vermektedir.

REMIVAC’ın faaliyetleri

  • . Oracle/Sun/Storagetek veri yedekleme sistemleri, 
  • Eaton, Phoenixtec kesintisiz güç kaynağı cihazları, 
  • Panasonic, Fiamm, Hoppecke Aküleri, 
  • Olivetti cüzdan yazıcıları, 
  • Arca çek sistemleri, satış ve destek hizmetleriyle Türkiye çapında devam etmektedir. 
  • 2009 yılında ISO9001 belgesi alınmıştır.